Raypath Recycling System
(wymiana zużytych czyścików - 50% ceny)

W ramach tego systemu każdy klient firmy, po ukończeniu okresu gwarancji, ma możliwość wymiany używanych czyścików i elementów stałych na nowe za połowę ceny.

Przypominamy iż gwarancji udzielamy na okres 18 miesięcy - dotyczy gospodarstw domowych. Warunkiem takiej transakcji jest odesłanie do centrali w Krakowie czyścików używanych, które zostaną zadysponowane w system recyklingu i organizacji odzysku.

PIELĘGNACJA CZYŚCIKÓW

  • Przed pierwszym użyciem czyściki zaleca się wyprać najlepiej min. 3 razy w pralce automatycznej na krótkim programie do 60°C (różowe czyściki należy włożyć dopiero do trzeciego prania), aby wypłukać z nich ścinki włókien. Włókna otworzą się w kąpieli wodnej i są w pełni przygotowane do użycia.
  • Czyściki im częściej prane i używane tym lepiej czyszczą.
  • Zabrudzonych czyścików nie pozostawiać do wyschnięcia, może dojść do uszkodzenia włókna. Jeśli nie masz czasu ich umyć po czyszczeniu, należy je namoczyć w czystej wodzie i później wyprać.
  • Prać ręcznie przy użyciu mydła Nanosilver antybakteryjnego lub w pralce automatycznej w temperaturze do 60°C przy użyciu płynu do prania z nanosrebrem lub dowolnego proszku do prania bez dodatku środka do płukania.
  • Nie suszyć na grzejnikach lub w suszarkach automatycznych, co powoduje uszkodzenie włókna.