wczytuję...

Prezentacja ekologicznych produktów

Chciałbyś na własne oczy przekonać się, jak działają nasze ekologiczne czyściki? Umów się na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie w Twoim domu, podczas którego nasz konsultant zaprezentuje możliwości ekologicznych czyścików, a także innego asortymentu, którym będziesz zainteresowany.

Umów się na spotkanie

Przekonaj się, jak działają nasze ekologiczne czyściki

Zaledwie kilkadziesiąt minut Twojego cennego czasu wystarczy, aby poznać zupełnie nowy wymiar codziennego czyszczenia przestrzeni zarówno w domu, jak i w firmie czy samochodzie. Wychodzimy z propozycją produktu, który jest nie tylko ekologiczny, ale też uwalnia Cię od stosowania szkodliwej chemii domowej- co będzie miało szczególne znaczenie dla alergików, czy osób wrażliwych na chemikalia. A co najważniejsze- nasze produkty, dzięki oszczędnościom, jakie generują, znacznie zasilą Twój domowy budżet!

Umów się na spotkanie

Jak wygląda spotkanie z naszym konsultantem?

Umówienie spotkania jest banalnie proste. Wystarczy do nas zatelefonować, lub napisać wiadomość e-mail i ustalić dogodny dla Ciebie termin. Nasz doradca zjawi się na miejscu punktualnie, a także rzeczowo i fachowo opowie Ci o naszych ekologicznych produktach, jednocześnie demonstrując ich działanie na przedmiotach codziennego użytku. To proste, jak nigdy wcześniej!

Umów się na spotkanie

Przetestuj nas- bądź surowym i wymagającym recenzentem!

Każdy z naszych klientów może się przekonać o tym, że nasze czyściki radzą sobie świetnie nawet z pozornie bardzo trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Ale tylko pozornie- nasze produkty działają zdecydowanie bardziej skutecznie, niż tradycyjne, domowe środki chemiczne. Mało tego- pokażemy Ci, jak nasze produkty działają w najbardziej newralgicznych częściach mieszkania- kuchni czy łazience. Zobaczysz, jak świetnie radzą sobie z czyszczeniem umywalki, kuchenki czy luster. Zobaczysz, jak pokonują największe, domowe wyzwania- sadzę kominkową, tłusty okap czy piekarnik, a w kontekście dbania o auto- z brudnymi felgami samochodowymi!

Umów się na spotkanie Poznaj opinie

Co jeszcze możesz zyskać dzięki prezentacji u Ciebie w domu?

Zdecydowana większość klientów, którzy umówili się na spotkanie z naszym doradcą, jest zachwycona skutecznością naszych czyścików. Nie zdawali sobie sprawy, że domowe porządki mogą być takie proste, szybkie i wymagające zdecydowanie mniej wysiłku. Co więcej, konsultant, który Cię odwiedzi, na 99% poznał nasze produkty właśnie dzięki bezpośredniej prezentacji. I tak samo, jak być może i Ty, zachwycił się naszymi produktami i postanowił wziąć udział w naszym wspólnym projekcie. Ty też możesz!

Umów się na spotkanie
Przekonaj się

#1 dzięki naszym produktom czyścisz taniej, szybciej, zdrowiej i łatwiej

105

Produktów

30

Lat doświadczenia

100

Procent zadowolonych klientów

Umów spotkanie!

Wyślij do nas wiadomość, skontaktujemy się i omówimy szczegóły spotkania.

Możesz też do nas zadzwonić!

501 17 17 20

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez sklep-raypath.pl. Polityka prywatności